Zařazení atleti

Zařazení atleti jsou v SCM rozděleni do čtyř skupin podle výkonnosti (po halové sezóně může být upraveno):

 

TOP TEAM:

atleti juniorské kategorie a talentovaní atleti dorostenecké kategorie splňující tato kritéria:

-                 členové užšího výběru mládežnické reprezentace, kteří mají splněné limity pro účast na MS, ME, MS U20, MS U18,                     ME U20, ME U18

-                 reprezentace ČR (MS, ME, MS U20, MS U18, ME U20, ME U18, EYOF, EYOT, YOG, SP,   EP)

-                 splnění mistrovské třídy výkonnostního limitu

 

Skupina A:

atleti juniorské kategorie a talentovaní atleti dorostenecké kategorie splňující tato kritéria:

-                 reprezentace ČR (MU U20, MU U18, EYOF, EYOT, YOG, SP, EP)

-                 členové širšího výběru mládežnické reprezentace

-                 medailisté na MČR dospělých, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

-                 účast na plánovaných akcích reprezentace, na které byli pozváni

-                 splnění a následné potvrzení příslušné třídy výkonnostního limitu

 

Skupina B:

atleti dorostenecké a juniorské kategorie, případně žákovské kategorie s vysokou výkonností, kteří splňují minimálně jedno z níže uvedených kritérií:

-                 4. –  8. místo na MČR dospělých, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

-                 umístění na 1. – 2. místě na MČR žáků a žákyň

-                 reprezentace ČR na MU U16

-                 splnění a následné potvrzení příslušné třídy výkonnostního limitu

 

Skupina C:

atleti žákovské, dorostenecké a juniorské kategorie zařazení na základě dohody mezi vedoucím oddělením mládeže a VT SCM a po schválení šéftrenérem ČAS a závodníci přeřazení ze skupin A, nebo B z důvodu zranění, stagnace výkonnosti aj.

-                 splnění a následné potvrzení příslušné třídy výkonnostního limitu

 

 

Limity pro zařazení do TOP TEAM, skupiny A, skupiny B a skupiny C

 

 

Limity pro zařazení do skupin (ve složce - Výkonnostní limity SCM celkové)

 

 

 

Seznam zařazených atletů pro rok 2018

Skupina TOP

Němejc Tomáš          JŘI2000SOKCBNajbrt Tomáš    200 m       21.45    
Tupý DavidJŘI2000BECHYBlažek Rudolf koule 6kg15.17
Záhorová AdélaJKY1999TABORCouf Jiřídálka6.15   

Skupina A

Bárta Filip                 JŘI2000SOKCBNajbrt Tomáš100 m10.85  
Jánský MatyášJŘI2000SOKCBBahenský Petr3000 m př.9:45.99
Kratochvíl TomášDCI2002SOKCBCouf Jiřídálka 7.24
Pardamcová LenkaJKY1999SOKCBBahenský Petr 5000 m18:35.56
Piklová VeronikaDKY2001SOKCBBahenský Petr1500 m př.5:08.96
Strnad MarekDCI2001NVCELStrnad Marek1500 m4:02.91
Svoboda ŠtěpánJŘI1999TABORBém Romanvýška2.07
Švarc AntonínJŘI2000CZSTRPlaček Martinoštěp 800g 

Skupina B

Boudný Matouš         JŘI2000SOKCBNajbrt Tomáš   100 m       11.13     
Řehula ŠimonDCI2002SOKCBBahenský Petr3000 m9:27.66

 

Skupina C

Dvořáková Kristýna   DKY2002JHRADStrnad Marek   800 m      2:19.72   
Marvan MarekDCI2002TABORKadlec Jiříkoule 5kg 

 

 

®2016, Atletika SCM, Jihočeský kraj